KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5544186
nr 554 4186
Etsning
signerad Ferdinand Boberg, Förtöjt fartyg, 12x16
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:38:13
350 kr
300 kr
400 kr
650 kr
600 kr